Býci 2017

Býci patří ke šťastnějším znamením roku 2017. Z pomalých planet žádná nejde proti nim, naopak Pluto, Neptun a Saturn malým skupinkám Býků vydatně pomáhají. Problémy vyvolává Jupiter více než polovině Býků. A přidává se k němu Mars, který krátkodobě může ubrat sil. Slunce v roce 2017 vstupuje do znamení Býka 19.dubna ve 22:27 večer.

Tento článek umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

1. datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

2. příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

3. vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

4. kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2017

Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

 

Tabulka 1

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, je třeba to spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

Podrobně:

Býci se vlivem Marta 2x rozdovádí a 2x zeslábnou

Mars představuje energii a vitalitu. Je poměrně rychlou planetou, takže působí krátce, na jednotlivce 1-3 dny. V roce 2017 bude významněji působit na Býky z Býka (10.3.-21.4.), Lva (20.7.-5.9.), Panny (5.9.-22.10.) a Štíra (od 9.12. do konce roku). Pěkně se to prostřídá, příjemné a nepříjemné působení.

Na jaře, při působení z Býka, bude Býků všude plno. Milí Býci, v klidu si užívejte sportu, práce, rodiny i zahrady. Zajeďte si na výlet a dejte si něco skvělého k jídlu a pití. Pozvěte rodinu na malou oslavu, i když nemá nikdo narozeniny, proč vlastně neslavit i jen to, že žijeme a máme se dobře?

Ve vrcholném létě zvolněte, Mars přiškrtí přítok sil. Pro někoho to může dojít až k nemoci. V tomto období se spojí síla Slunce a Marta, působit budou ze Lva a to znamená problémy se srdcem (od tachykardie přes zánět srdečního svalu až po infarkt). S Martem ve Lvu Vás mohou „chytnout záda“. Buďte laskaví ke své krční páteři, je možné, že už máte bolestivé zkušenosti. Vliv Marta je krátkodobý, nejspíše se z toho zase rychle dostanete, ale umí bolestivě dloubnout a poukázat, kde je slabé místo, tedy než bude nějaké příště, postarejte se o sebe a své zdraví vhodnou preventivní formou, podle toho, nač Vás Mars upozornil.

V pozdním a babím létě Vám Mars zase energii vrátí. Využít ji můžete nejlépe k ponoření se do pilné práce a do domácích prací na zahrádce či v domě. Je to rovněž vhodný čas pro zahájení ozdravných kůr či pro regenerační a relaxační pobyty na čerstvém vzduchu.

Koncem roku, při působení ze Štíra, Vás Mars opět obere o síly. Pokud jste si nehlídali zdraví již dříve, mohou se objevit potíže v oblasti Štíra, jedná se o intimní partie: pohlavní orgány a oblasti konečníku (a tlustého střeva). Choroby to budou zánětlivé a horečnaté, tak jak se na Marta sluší a patří. Pozor, může dojít i na skalpel a nějakou tu krev :-(. Potíže by měly proběhnout krátce, jde především o upozornění, že není něco v pořádku. Věnujte se preventivním opatřením a důsledné péči. Ve Štíru působí i Jupiter a to by pak bylo na déle a vážnější. Mars může vyprovokovat i nemoci Vám dobře známé a to v oblasti krku: angíny, záněty uší, hlasivky apod., případně potíže s krční páteří, krčními a šíjovými svaly. Můžete se léčit i preventivně, nápovědu jak na to najdete v článku Jak upevnit zdraví Býků.

Jupiter z Vah Býky neovlivňuje

Týká se období od počátku roku do 10.10.2017, kdy nemá Jupiter na Býky ani příznivý, ani nepříznivý vliv. Situace se změní až vstupem Jupitera do Štíra.

 

Jupiter ve Štíru nepřinese štěstí ani v lásce, ani v byznysu

Týká se období od 10.10.2017 do konce roku a Býků narozených od cca 21. dubna do 8. května. Situace pokračuje pro další Býky až do 8.11.2018, kdy Jupiter vstoupí do znamení Střelce.

Přestože většině znamení Jupiter v roce 2017 nese štěstí a úspěchy, u Býků (též Vodnářů a Lvů) to neplatí. Jim přivleče nepříjemné nemoci v intimní oblasti (záněty, prostata, hemoroidy atd.) a zesílí potíže typické pro Býky (angíny, bolesti šíje a krku, problémy s ušima a štítnou žlázou, …) Dámy a pánové narození v Býku, jindy tak přitažliví a úspěšní v oblasti párování, se dočkají nemilých překvapení a nepříjemností v záležitostech partnerských. Paleta bude široká, od hádek přes majetkové spory po nevěru. Nebo snad v opačném pořadí? Ani rodinné vztahy nezůstanou bez poskvrnky, hrozí poškorpení se se vzdálenějšími příbuznými a nepůjde o nic menšího než o majetek, peníze či pozemky. Právní tahanice o majetek Býkům hrozí v oblasti podnikání. Společníci mohou mít velmi odlišné názory na to, co je spravedlivé. Očekávejte spíše úbytek peněz a příjmů. Minimálně Vás to bude stát úbytek sil a jsme zpátky u zdraví.

 

Saturn ve Střelci je ke Býkům neutrální

Také v roce 2017 Saturn nemá na Býky vliv. Saturn procházel znamením Střelce od prosince 2014 a do znamení Kozoroha přejde v prosinci 2017.

Za úspěchy Býků hledejte Saturna v Kozorohu

Týká se období od 20. 12. 2017 do konce roku a Býků narozených první a druhý den znamení. V letech 2018 až 2020 pak postupně dalších Býků. Pro každého jednotlivce vliv trvá něco přes 2 týdny, v letech 2018 a 2019 pro některé i déle.

Všechna zemská znamení vede Saturn k úspěchům v práci, v podnikání či získání prestiže ve společnosti. U Býků zesiluje jejich pracovitost a praktičnost, podporuje je ve vytrvání při dosahování cílů, připomene jim neoblíbené, ale účinné techniky, jako je rutina a dril pro překonávání překážek a velké pracovní zátěže. Pomalou, ale jistou cestou jim pomůže vylepšit a upevnit postavení v práci či ve společnosti, výsledky jejich práce se dostaví v kýžené spočitatelné formě a v nemalé míře! Svojí misi u Býků projde později a působit bude až po neblahém působení Jupitera, dá tedy vše opět do maximálního možného pořádku. Rozhašení vztahů Saturn nespraví, ale nastolený klid v materiálních záležitostech uvolní potřebný čas a pozornost Býků pro citlivá vztahová a rodinná témata.

Uran z Berana Býkům nevadí ani nepomáhá

Také v roce 2017 Uran nemá na Býky vliv. Významná změna nastane až se vstupem Uranu do znamení Býka, kam bude vstupovat natřikrát, poprvé 15.5.2018. Poslední a úspěšný :-) pokus bude 6.3.2019.

Neptun z Ryb naladí Býky na věci mezi nebem a zemí

V roce 2017 se Neptunův vliv týká Býků narozených cca od 29. dubna do 5. května. Neptun prochází svým královstvím, znamením Ryb, od roku 2011 a bude jím putovat až do 30.3.2025, kdy vstoupí do znamení Berana.

Mnohdy až příliš praktické Býky, kteří umí plnými doušky užívat všech pozemských radostí, přivádí Neptun k citlivosti a soucitu se všemi bytostmi, k hlubokým náboženským a kulturním zážitkům. Protože Býci dovedou mistrně zacházet s hmotnými prostředky, stanou se pravděpodobně významnými sponzory kulturních projektů, svoje prostředky mohou investovat do mladých umělců a jejich děl. Mnozí z Býků v sobě objeví umělecký potenciál, rozvinou jej a dosáhnou viditelných úspěchů. Též tito Neptunem příjemně ovlivnění Býci naleznou účinek i ocení hodnotu meditací, modlitby, rozjímání či duchovních cvičení vůbec. Nuže, milí Býci, hledejte a naleznete poklady, které Vám byly dosud odpírané.

Vliv Pluta z Kozoroha nedá Býkům spát

V roce 2017 se vliv Pluta týká Býků narozených od 5. do 10. května. Jeho vliv potrvá ještě několik let. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 5x opustí a 4x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024.

Vliv Pluta bývá poněkud rozporuplný, a to i když působí příznivě. Býci a Pluto si spolu tolik nerozumí, Pluto potřebuje jít do extrému, lámat řešení trochu přes koleno, zatímco Býci jsou pro více pohody a poklidné vytrvalostní dosahování cíle. Plutu z Kozoroha nestačí dobré ekonomické výsledky, které jsou vždy pro Býky cílem a obvykle jich dosahují. Pluto chce víc, chce, aby Býci někým byly, podporuje jejich ctižádost, nutí je hledat vlivné místo ve společnosti, používat manipulaci k dosažení cílů, žádný ekonomický výsledek nebude dostačující... Pluto vždy zkoumá, kam až dokážeme zajít z hlediska etického. Pluto Vám, milí Býci, pomůže najít významný cíl, dá Vám touhu, energii i nezdolnost k jeho dosažení. Současně ale i množství svodů, jak si ulehčit cestu. Buďte ve střehu, zavede Vás do třinácté komnaty Vaší duše. Jednou byste se mohli probudit bez důvěry přátel a podpory rodiny. Vliv Pluta je určitě přínosem pro Vaši kariéru, podnikání či lepší příjmy, je však dvousečný a Vaše vztahy mohou viset na vlásku. Není mnoho planet, které by v dohledné době mohly napáchané škody napravit. Spoléhat můžete jen na Neptuna a to, že na Vás bude působit až po vlivu Pluta a jeho prací je probouzet soucit a nastoupení duchovní cesty, což, přiznejme si, vztahy také nevylepší z týdne na týden.

Shrnutí pro Býky na rok 2017 - stručně a jednoduše

Zdraví

Kromě krátkých období, která budou pod vlivem Marta, viz výše, se Býci budou těšit v roce 2017 dobrému zdraví. Od října se Býkům z první poloviny znamení budou častěji objevovat nemoci v intimní oblasti (záněty, prostata, hemoroidy atd.) a zesílí i potíže typické pro Býky (angíny, bolesti šíje a krku, problémy s ušima a štítnou žlázou, …). Jak na prevenci najdete v článku Jak upevnit zdraví Býků.

Vztahy partnerské

Po většinu roku si větší část Býků povede velmi dobře ve vztazích. Ale celá polovina z nich bude od října do konce roku prozkoušena Jupiterem. Tématy hádek budou žárlivost a peníze, zejména pak ty pocházející z rodiny některého z partnerů. Nebude divu, že se neblahý stav duše odrazí i ve zdraví, viz výše.

Vztahy rodinné

I v této oblasti si vedou Býci jako celek dobře. S podzimem může první polovina znamení zaznamenat sváry se vzdálenějšími příbuznými, jejichž příčinou mohou být spory o dědictví. V kruhu nejbližší rodiny bude Býkům dobře. Jen narození mezi 5. a 10. květnem možná přehlédnou důležitost těchto vztahů.

Práce

Vynikajících výsledků v práci i podnikání dosahují Býci dlouhodobě, mimořádně dobře si povedou narození v prvních dvou dnech znamení a mezi 5. a 10 květnem.

Peníze

První polovina Býků zaznamená v období říjen až prosinec 2017 úbytek peněz. Dohra bude ještě v roce 2018. Jinak si ale vedou velmi dobře, ve srovnání s ostatními znameními dokonce nadprůměrně.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2017:

od 19.12.2016 znamením Ryb

od 28.1.2017 znamením Berana

od 10.3.2017 znamením Býka

od 21.4.2017 znamením Blíženců

od 4.6.2017 znamením Raka

od 20.7.2017 znamením Lva

od 5.9.2017 znamením Panny

od 22.10.2017 znamením Vah

od 9.12.2017 znamením Štíra

Uran se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Berana

od 1.1.2017 pokračuje vpřed od 20°34 ´ do 28°32´

od 4.8.2017 retrográdní pohyb od 28°32 do 24°34´

od 3.1.2018 postupuje vpřed od 24°34´ do srpna 2018 – opět obrátka

15.5. 2018 přejde ze znamení Berana do znamení Býka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Vah

od začátku roku do 6.2.2017 vpřed 21°08´až 23°08´

od 6.2.2017 retrográdně od 23°08´ do 13°13´

od 10.6.2017 vpřed od 13°13´ do konce znamení

znamením Štíra

od 10.10. 2017 vpřed od 0° do 16°51´

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Ryb

od 1.1.2017 vpřed od 9°44´ do 14°16´

od 17.6.2017 retrográdní pohyb od 14°16´ do 11°28´

od 23.11.2017 postupuje vpřed od 11°28´ do 11°53´ znamení Ryb na konci roku 2017

dále pokračuje vpřed do června 2018 – opět obrátka

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Střelce

od 1.1. 2017 postupuje vpřed od 21°22´ do 27°48´

od 7.4.2017 retrográdní pohyb od 27°48´ do 21°11´

od 26.8. 2017 postupuje vpřed od 21°11´ do konce znamení

znamením Kozoroha

od 20.12.2017 0°Kozoroha do 1°16´

 

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Kozoroha

od 1.1.2017 vpřed od 16°56´ do 19°24´

od 16.4.2017 retrográdní pohyb od 19°24´ do 16°51´

od 29.9.2017 postupuje vpřed od 16°51´ do 18°45´ do konce roku 2017

dále pokračuje vpřed do dubna 2018 – opět obrátka

Tabulka 2

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

 

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 3352 hostů a 6 členů

  • gabriellafauchery47

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Filtr akcí