Lvi 2017

Lvi patří k nejvíce obdařeným znamením roku 2017. Většina planet je jim ku prospěchu. Pluto se staví neutrálně. Uran a Saturn vydatně pomáhají Lvům z poslední třetiny znamení. Uran z nich dělá génie schopné dobře prosadit své nápady. Saturn povzbuzuje k dotahování do konce, k preciznosti a odpovědnosti. To by bylo s podivem, aby se velké plány neuskutečnily. Problémy vyvolává pouze Jupiter a to více než polovině Lvů. Většinou se budou týkat zdraví a vztahů. A přidává se k němu Mars, který krátkodobě může ubrat sil. Slunce roce 2017 vstupuje Slunce do znamení Lva 22.července ve 16:15 odpoledne.

Tento článek umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

1. datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

2. příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

3. vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

4. kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2017

Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

Tabulka 1

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, navštivte svého astrologa nebo se rovnou objednejte u mne

Podrobně:

Lvi se vlivem Marta 2x zrychlí a 2x zpomalí

Mars představuje energii a vitalitu. Je poměrně rychlou planetou, takže působí krátce, na jednotlivce 1-3 dny. V roce 2017 bude významněji působit na Lvy z Berana (28.1.-10.3.), Býka (10.3.-21.4.), Lva (20.7.-5.9.) a Štíra (od 9.12. do konce roku). Pěkně se to prostřídá, příjemné a nepříjemné působení.

Koncem zimy, při působení Marta z Berana, jsou Lvi zadotovaní vesmírnou energií, do práce jako kati. Pokud se jim chce na lyže víc než ke krbu, přeci jen mají rádi teplíčko, tak podají i pěkné sportovní výkony. A nejen to, budou chváleni i za výkonnost v ložnici :-). Milí Lvi, užijte si všeho dobrého.

Na jaře, při působení Marta z Býka, je zdraví a energie Lvů ohroženo. Takže opatrně s aktivitou, příliš nesportujte, žádných 100 jarních kilometrů ani hurá cyklistika. Pěkně pomaloučku a polehoučku. Z nemocí Vás mohou potrápit ty, které jsou spojené se znamením Býka, takže chystají se na vás angíny, chrapot, hasivky, bolestivá krční páteř, třeba jen z nafoukání. Sem tam i něco infekčního, co vás položí do postele. Protože jste Lvi, může Vás pozlobit páteř i záda jako celek. Bolesti zad nejrůznějšího původu, svalové z přetažení (i psychického stresu), nervového původu nejlépe v kombinaci s problematickými plotýnkami či prostě z nachlazení. Extrémním sportovním výkonům, fyzicky namáhavé práci a nadměrným emocím se v tomto období programově vyhýbejte, však víte, Lvi a jejich srdce. Dnes ještě hrdinové a zítra v péči lékaře!

Ve vrcholném létě jsou Lvi na ročním vrcholu sil. Milí Lvi, můžete si dovolit cokoliv: aktivní dovolenou, přestavovat chatu či chalupu nebo zabrat přes den v práci a po večerech relaxovat na pivku či na plovárně. Ať si vyberete cokoliv, uděláte pro sebe dobře a zregenerujete síly. Do další etapy roku půjdete opálení a s hlavou vztyčenou, připraveni na další výzvy života. Kromě chronicky nemocných pocítíte i fyzickou pohodu těla, plné zdraví.

Koncem roku, při působení ze Štíra, Vás Mars, stejně jako Býky v tomto období, opět obere o síly. Pokud jste si nehlídali zdraví již dříve, mohou se objevit potíže v oblasti Štíra, jedná se o intimní partie: pohlavní orgány a oblasti konečníku (a tlustého střeva). Choroby to budou zánětlivé a horečnaté tak, jak se na Marta sluší a patří. Pozor, může dojít i na skalpel a nějakou tu krev :-(. Potíže by měly odeznít rychle, ale jde především o upozornění, že není něco v pořádku. Věnujte se preventivním opatřením a důsledné péči. Ve Štíru působí i Jupiter a pak by to bylo na déle a vážnější. Milí Lvi, i vaše Achillova pata tj. srdíčko je ohrožena, na svátky si nezvěte tchyni, pokud se vždy pohádáte ;-). Moc se před Vánoci nehoňte a zavčas se pěkně natáhněte či zaběhněte na masáž. Jaké bude vaše zdraví v dalším roce , můžete zjistit i takto.

Jupiter z Vah pomáhá Lvům

Týká se období od počátku roku do 10.10.2017 a Lvů narozených od cca 3. srpna do konce znamení. Situace se obrátí se vstupem Jupitera do Štíra.

Vlivem Jupitera se další početná skupina Lvů stane neodolatelnými společníky, velmi vlivnými a společensky váženými lidmi, získá lepší pozici v zaměstnání a zaznamená úspěchy i na poli lásky, dobude srdcí svých vyvolených. Jupiter i vylepší Lvům jejich smysl pro spravedlnost a fér hru, který navíc vylepší kopicí štěstí a tak směle braňte sami sebe, zjednávejte spravedlnost, pomáhejte utiskovaným a nespravedlivě obviněným. Kdo nemá u sebe či v okolí nic k řešení, může pokoušet štěstěnu ve hře. Nechtějte ale po nebesích více, než máte uložené ve své karmické bance dobrých skutků, koukal by z toho jen průšvih. Jupiter je známý tím, že rád přehání a dává všeho až příliš a to také škodí, při nepříznivých aspektech to způsobuje známé civilizační nemoci. Protože vám štěstí přeje, vytvořte si nějaké rezervy a odpočiňte si, až od podzimu Jupiter bude působit proti Lvům, jako když najdete.

Jupiter ve Štíru přináší trápení s nemocemi i láskou

Týká se období od 10.10.2017 do konce roku a Lvů narozených od cca 22. července do 8. srpna. Situace pokračuje pro další Lvy až do 8.11.2018, kdy Jupiter vstoupí do znamení Střelce a opět začne Lvům pomáhat.

Jupiter bývá považován za nositele štěstí a úspěchu. Ale také má své stinné stránky. V roce 2017 ji poznají i Lvi (nejsou v tom sami, týká se i Býků a Vodnářů). Odvrácená tvář Jupitera se Lvům projeví jako nemoci a to jak Štírem předznamenané nemoci v intimní oblasti (záněty močových cest, pohlavních orgánů, všelijaké nepravidelnosti v této oblasti včetně menstruace, potíže s prostatou, hemoroidy atd.) a také zesílí potíže typické pro Lvy (bolesti zad a problémy se srdcem či páteří). Další nepříjemné bolesti či dokonce ztráty přinese Jupiter Lvům, jindy okouzlujícím a ve všem úspěšným, v oblasti lásky a vztahů. Problémy s budou týkat sexu, nedůvěry, tajností, mnohdy zbytečných, někdy však oprávněných. Zdravá sexualita bude nahrazena nadužíváním sexu či jeho zneužíváním, co by nástroje moci či manipulace. Hrozí i nadměrný apetit i zvýšený sklon k nevěrám. A naopak, dojde-li dříve k projevu v podobně nemoci, může se Lev/Lvice dočasně sexu s partnerem vyhýbat bez řádného vysvětlení (potřeba tajností), což opět vyvolá otazníky, v krajních případech může být důvodem nevěře partnera. Nevěry se však mohou v souvislosti se špatně zvládaným apetitem, dopouštějí sami Lvi. Ovšem, až celá pravda vyjde najevo, více budou překvapeni a zaskočeni Lvi.

Saturn ve Střelci postrkuje k úspěchům

Týká se období od začátku roku do 20.prosince 2017 a Lvů narozených 11.-22. srpna.

Lvům možná Saturnovy způsoby dosahování úspěchu nevoní, ale vězte, jsou účinné. Především ukládá cvičení v pracovitosti, pravidelnosti, praktičnosti, postupu po nevelkých, logicky navazujících krocích. Rovněž vás bude držet za uzdu a vést k serióznosti a zodpovědnosti a skvělé organizaci času. Prostě jste to vy, kdo se potřebuje naučit další jazyk či rozšířit obzory v oblasti práva. Zvyšujte si kvalifikaci a jezděte do zahraničí na zkušenou. Také většinu úkolů budete muset zvládnout sami, žádné „delegování“. Ne že by to někdo neudělal lépe, ale je to jako při fyzickém cvičení, pokud za Vás bude někdo chodit posilovat, svaly porostou jemu, takže i když se Vám to nelíbí, úkoly prostě splňte, „svaly“ tj. znalosti, osobní zkušenosti, návyky a grify si ponesete dál jako skrytý bonus. Také vám Saturn pomáhá stanovit si dlouhodobé, náročné, ale současně velmi reálné cíle. Nebraňte se jeho lekcím, neslibuje pohodlí, ale umožní vám úspěch. Zejména v pracovních záležitostech ale i v osobním životě. Vliv na růst příjmů je až druhotný, po dosažení úspěchu. Saturn není planetou, která by nějak významně mohla vylepšovat vztahy, ale během jeho proškolení se z vás stanou zdravě sebevědomí úspěšní lidé a ti mají tendenci vytvářet zdravé vztahy. Takže opět bonus. A také zkušenosti, typu, „když jsem si tenkrát v zahraničí poradil s tou protivnou šéfovou, dokáži to i dnes a tady, přestože jde jen o rýpavou sousedku“ nebo, „když jsem si mohla udělat dostatek času na nový vztah i když jsem studovala při zaměstnání, dokáži nyní podnikat z mateřské …“ Naučí Vás vyrovnat se obtížemi, a to i většími, když máte svůj CÍL. Prostě, co vás Saturn naučí, vždy zhodnotíte.

Saturn v Kozorohu nechává Lvy v klidu

V roce 2017 nemá na Lvy vliv. Zajímat je začne až po 22.3.2020, kdy bude působit z Vodnáře a Lvům zkomplikuje život.

Uran z Berana Lvům prosazuje jejich neotřelé nápady

Týká se období od začátku roku do prosince 2017 a Lvů narozených od cca 12. do 21. srpna. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat na dvakrát, poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019.

Lvi se pod vlivem Uranu promění v malé-velké génie se spoustou rozmarů. Jejich nápady budou vskutku originální a navíc prospěšné věci. Nádavkem budou mít Lvi dost sil i sebedůvěry k uvedení svých převratných myšlenek do života. Jednou jim za to nejspíše poděkujeme, nyní se nám zdají neodbytní a možná trochu snílci. Byť toho Lvi stíhají obvykle hodně, uplatní svůj talent raději jen v jedné sféře života. Přeci jen dávají přednost včasnému odpočinku. Někdo vliv Uranu použije v zaměstnání či podnikání, jiný se zaměří na zlepšení rodinných vztahů a další přijde s objevem v oblasti svého koníčka. Nejeden pod vlivem Uranu promění významně svůj příbytek, do jejich domovů pronikne technika a moderní technická řešení – stavební vychytávky i elektronikou řízený režim domácího pohodlí. Mnohý ze Lvů se vrhne na nové hobby či sport, přitahovat je bude rychlost a (opět) vše související s technikou. To samé, co může nyní říci o Lvech bude platit i pro jejich děti, budou velmi chytré, ve škole na sebe upozorní skvělými nápady, budou se vrhat do objevování možností techniky i vlastní tělesné výkonnosti.

Neptun z Ryb nepůsobí na Lvy

V roce 2017 prochází Neptun svým královstvím, znamením Ryb, je v něm již od roku 2011 a bude jím putovat až do 30.3.2025, kdy vstoupí do znamení Berana. Lvům nyní nic neobvyklého nepřináší - tedy ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku již vztah mít může, například k devátému domu, pak může přinášet všelijaké zvláštnosti při studiích či při cestování.

Pluto z Kozoroha je ke Lvům neutrální

V roce 2017 opět nemá Pluto na Lvy vliv. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024.

Shrnutí pro Lvy na rok 2017 - stručně a jednoduše

Zdraví

V průběhu roku 2017 jsou Lvi ve velmi dobré kondici a těší se dobrému zdraví. Až s podzimem, od října, se Lvům z první poloviny znamení budou častěji objevovat nemoci v intimní oblasti (močový měchýř, pohlavní orgány, prostata, konečník atd.) a zesílí i potíže typické pro Lvy (bolesti zad, problémy se srdíčkem či páteří).

Vztahy partnerské

Větší část roku si Lvi ve vztazích povedou dobře. Problémy se objeví až se vstupem Jupitera do Štíra. Od října do konce roku je pocítí celá polovina znamení. Tématy hádek bude především žárlivost a nejen ta úplně obyčejná kombinovaná s nevěrami, ale i na to, kdo je oblíbenější u dětí či má větší úspěch ve společnosti.

Vztahy rodinné

Na rodinu a dobré vztahy v ní si Lvi potrpí a také pro to něco dělají. Jen v tom nepříjemném posledním čtvrtletí roku 2017 se jim nebude dařit udržovat rodinku ve spokojenosti.

Práce

V této oblasti mají Lvi vše v pořádku, jen v závěru roku si mohou komplikovat život na pracovišti milostnými avantýrami.

Peníze

Většinově a po většinu roku velmi dobré, samozřejmě v individuálních případech, dle souvislostí patrných v osobním horoskopu, mohou být i problémy. Zato od října si menší či větší problémy s penězi odžijí postupně všichni Lvi. Do konce roku 2017 to stihne celá polovina z nich. Tak opatrně s nákupy na Vánoce, vím, že máte rádi reprezentativní dárky.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2017:

od 19.12.2016 znamením Ryb

od 28.1.2017 znamením Berana

od 10.3.2017 znamením Býka

od 21.4.2017 znamením Blíženců

od 4.6.2017 znamením Raka

od 20.7.2017 znamením Lva

od 5.9.2017 znamením Panny

od 22.10.2017 znamením Vah

od 9.12.2017 znamením Štíra

Uran se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Berana

od 1.1.2017 pokračuje vpřed od 20°34 ´ do 28°32´

od 4.8.2017 retrográdní pohyb od 28°32 do 24°34´

od 3.1.2018 postupuje vpřed od 24°34´ do srpna 2018 – opět obrátka

15.5. 2018 přejde ze znamení Berana do znamení Býka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Vah

od začátku roku do 6.2.2017 vpřed 21°08´až 23°08´

od 6.2.2017 retrográdně od 23°08´ do 13°13´

od 10.6.2017 vpřed od 13°13´ do konce znamení

znamením Štíra

od 10.10. 2017 vpřed od 0° do 16°51´

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Ryb

od 1.1.2017 vpřed od 9°44´ do 14°16´

od 17.6.2017 retrográdní pohyb od 14°16´ do 11°28´

od 23.11.2017 postupuje vpřed od 11°28´ do 11°53´ znamení Ryb na konci roku 2017

dále pokračuje vpřed do června 2018 – opět obrátka

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Střelce

od 1.1. 2017 postupuje vpřed od 21°22´ do 27°48´

od 7.4.2017 retrográdní pohyb od 27°48´ do 21°11´

od 26.8. 2017 postupuje vpřed od 21°11´ do konce znamení

znamením Kozoroha

od 20.12.2017 0°Kozoroha do 1°16´

 

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Kozoroha

od 1.1.2017 vpřed od 16°56´ do 19°24´

od 16.4.2017 retrográdní pohyb od 19°24´ do 16°51´

od 29.9.2017 postupuje vpřed od 16°51´ do 18°45´ do konce roku 2017

dále pokračuje vpřed do dubna 2018 – opět obrátka

Tabulka 2

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 26354 hostů a 6 členů

  • gabriellafauchery47

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Filtr akcí