Váhy 2017

Slunce vstupuje do znamení Vah v roce 2017 dne 22.9. ve 21:02 a přináší nám podzim – coby roční období. Ze znamení vystupuje 19.1. ve 23:23 a pokračuje ve své pouti zodiakem znamením Vodnáře.

Vahám v roce 2017 významně proměňuje život vliv Jupitera, který prochází jejich znamením. Přináší do lidské společnosti spravedlnost, vznešenost, kulturu, krásu a rovnováhu a to vše od podzimu 2016. Dále Vahám, stejně jako v předchozích letech, bude způsobovat nepříjemnosti Uran z Berana, tentokráte však již skupince Vah ze samého konce znamení. Ani Pluto nezahálí a bude pronásledovat Váhy narozené 7.-12. října. Ještě skoro celý rok bude pomáhat Vahám Saturn, který napomůže k naplněnějšímu životu osobám narozeným 13. - 22. října. Přesto již koncem roku stihne i pozlobit Váhy narozené na samém začátku znamení. U těch, kterých se týká současně vliv Jupitera a Uranu s Plutem, je třeba počítat s tím, že vliv Jupitera je kratší, cca 2 týdny, a tak je z dlouhotrvajícího marastu na chvilku vytrhne. Pokud si potřebujete naplánovat důležité kroky, které musí proběhnout v roce 2017, naplánujte si je na dobu, kdy bude Jupiter na Vaší straně a vliv Uranu a Pluta pokud možno co nejmenší.

 

Vlivy pomalých planet

vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

 

Tabulka 1

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, nutno spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

Tento horoskop umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

 • datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

 • příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

 • vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

 • kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2017

 Podrobně:

Kdy Mars Vahám prospívá a kdy ne? Co způsobuje?

Mars Váhy rozparádí hned 3x v roce: na jaře- 21.4.-4.6., kdy je v Blížencích, v létě – 20.7.-5.9., kdy je ve Lvu a na podzim - 22.10.-9.12.2017, kdy je ve Vahách. Bohužel na každého jednotlivce působí jen 2-3 dny, zjistěte si tedy, kdy ovlivní právě Vás. V takové dny totiž budete moci skály lámat či sbírat sportovní medaile. Protože i šachy jsou sport a zápolit lze i na vědecké či jiné intelektuální úrovní, bude-li termín „zápasu“ ve Vašich dnech pod přízní Marta, soupeři nemají šanci. A po slavném vítězství ještě stihnete zazářit před ženami či muži Vašich snů. Nezapomeňte proto uspořádat večírek na oslavu a pak už to půjde tak nějak samo. V těchto příjemných aspektech Mars přináší prostě úspěchy a radost ze života. Jen na jaře trochu kroťte svou výřečnost, mohlo by to tím množstvím slov i skončit.

Mars Váhy naopak zpomalí, až zabrzdí v roce 2017 2x. V předjaří: 28.1.-10.3. (Mars v Beranu) čekejte úrazy, bolesti hlavy, zubů i oblasti ledvin. Ty a související oblast pánve chraňte před nachlazením, hrozí Vám zánětlivá onemocnění ledvin, močových cest, vaječníků a to pěkně bolestivá a s horečkami. Naštěstí by se to mohlo přehnat rychle. Jen ti, kterým právě bude přecházet Jupiter přes Slunce, tj. narození kolem 12. října, si to odžijí s komplikacemi v období kolem Vánoc. Na přelomu jara a léta: 4.6.-20.7.2017 (Mars v Raku) Vám Mars ubere páru a z pocitu, že nestíháte, Vás nejspíše rozbolí žaludek. Taky můžete patřit k těm, kteří stres řeší občasným přejídáním, pak nepůjde o žaludeční vředy, ale prostě se jen zase jednou přejíte. Trocha zažívací sody nebo jednodenní půst by mohli stačit. Nebude to nic vážného, vyjma případů, kdy máte k takovým potížím dlouhodobě sklony (lze poznat v nativním horoskopu), pak půjde o projev přechodného zhoršení chronické nemoci.

Co příjemného a cenného přinese Jupiter?

Týká se období od počátku roku do 10.10.2017 a Vah narozených od 5.10.do 22. 10. Pro každého jednotlivce vliv trvá 2-3 týdny.

Zatímco Jupiter v roce 2016 docela pospíchal a na každého zrozence Vah mu zbyla jen chvilka, v roce 2017 si pěkně popovídá s lidmi narozenými 5.-22.října. Po všech stránkách jim napomůže, všude samý úspěch a harmonie. Milé Váhy, zlepší Vám zdraví, budete mít neustále spoustu energie a dobrou náladu. Také zlepší a umocní Vaše dobré vlastnosti. Budete více společenští, zábavní, šaramantní, diplomaticky se vyjadřující, se smyslem pro spravedlnost a čestné jednání, což do Vaší blízkosti přitáhne zajímavé a často i vlivné osobnosti, které Vám na oplátku napomohou k lepšímu postavení v zaměstnání i ve společnosti. Když pár měsíců vytrváte ve svém tanečku pro štěstí, dostaví se i peníze. Jestli něco dokážete pokazit, tak pouze partnerské vztahy a to v důsledku příliš velkého počtu lákavých nabídek a možností k seznámení. To Vaši stálí partneři ponesou těžko a ani nové to o Vašich kvalitách a nehynoucí lásce nepřesvědčí. Užívejte si to, ale příliš neflirtujte. Pro rodinu a blízké budete příjemným společníkem, se kterým chtějí trávit svůj volný čas, obzvláště když se z Vás stane „španělský grand“ a zahrnete je opravdu pěknými, někdy i drahými dárky, či je vezmete někam za kulturou, kam si už dávno přáli, ale pořád to nějak nevycházelo. Opatrně s výdaji, přízeň Jupitera pro Vás končí nejpozději 10.10.2017. Přechod Jupitera přes nativní Slunce je jistě příjemná a mimořádná událost, která se opakuje 1x za cca 12 let a pro každého jednotlivce její vliv trvá 2-3 týdny. Proto pokud máte v plánu něco velkého: svatbu, založení společnosti, otevření obchodu, výběr povolání nebo přihlášku na školu, nechte si spočítat, které dny se to týká právě Vás, ať je nepropásnete. Od 6.2. do 10.6. mohou při všech velkých událostech Vašeho života nastat komplikace (v důsledku retrográdnosti Jupitera), ale nakonec to dobře dopadne a vše bude na dobré cestě. Půjde-li o svatbu, čekejte též brzký přírůstek do rodiny.

To platí především pro Váhy s nativním Sluncem bez poskvrnky, pokud jste však Váha se Sluncem pobírajícím nějaké ty nepříznivé aspekty, což se mimo jiné muselo projevit již v dětství například nemocemi ledvin a močových cest, chronickou váhavostí až neschopností se rozhodnout a v důsledku toho někdy příliš prudkými výlevy emocí ve slovní formě a v dospělosti pak například nevěrami, přízeň Jupitera nebude tak jednoznačná. Počítejte i se zdůrazněním Vašich temných stránek a problémů.

Ovlivní Váhy vstup Jupitera do znamení Štíra?

Týká se období od 10.10.2017, jež ovšem Vahám nic neobvyklého nepřináší - tedy ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku vztah již mít může, například k ascendentu...

Saturn ve Střelci je k Vahám přátelský

Týká se období od začátku roku do 20.12.2017 a Vah narozených 13.-21. října.

Saturn letos výše uvedeným Vahám doslova zpříjemňuje život, ne však tím lenošným jupiterovským způsobem, ale po svém trochu spartánsky. Dostrká je k učení a zvýšení si kvalifikace, rozšíření jazykových znalostí a přinutí je i zlepšit profesní zdatnost, jít do hloubky. Poslechnou-li jej, za odměnu jim dopřeje spravedlnosti u zkoušek a možnosti vycestování služebně či studijně do zahraničí. Celkově vylepší odbornost a pracovní příležitosti. Zkuste, milé Váhy, postoupit ve Vašem profesním žebříčku, nejspíše se Vám ta změna zdaří a budete moci očekávat i zlepšený příjem. Podmínkou úspěchu je samozřejmě uspět ve výše uvedených Saturnových výzvách a lekcích.

Ve vztazích je Saturn Vahám také ku prospěchu. Přiměje nerozhodné Váhy dotahovat myšlenky či naznačené věty do konce a završit je činy. Rozhodnout se a podle toho jednat je pro Váhy někdy těžká zkouška, jejíž složení Vám pomůže založit si trvalý a šťastný vztah. Pod vlivem Saturna ze Střelce nerozhodnost mizí jako loňský sníh. Saturn tak hezky vyrovnává vliv Jupitera, který naopak vybízí k lehkovážnosti a navazování dalších a dalších vztahů.

Váhy, které zhusta milují krásu, kulturu, spravedlnost a harmonii, Saturn přiměje pilně studovat, hojně navštěvovat kulturní akce a neváhat si občas i něco odříci, jen aby mohly za svými zálibami vyrazit na často i daleké cesty. Velmi se jim takové chování vyplatí, vrátí se se zážitky a znalostmi, ze kterých budou čerpat po mnoho let, možná po celý svůj život.

Saturn v Kozorohu Vahám škodí

Týká se období od 20.12.2017 do konce roku a Vah narozených první a druhý den znamení. V letech 2018 až 2020 pak postupně dalších Vah. Pro každého jednotlivce vliv trvá něco přes 2 týdny, v letech 2018 a 2019 pro některé i déle.

Čas Saturna v Kozorohu je pro Váhy velmi nepříjemný. Je to období, kdy musí více pracovat, starat se o svoji kariéru a společenskou vážnost. Musí být velmi výkonní, na sebe i okolí velmi drsní, ale spravedliví. Jestli je Jupiter ve Vahách nechal trochu zlenivět, bude to o to nepříjemnější. Čekejte více práce v zaměstnání. Nic se nepromíjí. Nepříznivý dopad můžete očekávat na Vašich příjmech. Více práce navíc znamená méně času na rodinu a partnery. Čas Saturna v Kozorohu označuje také období, kdy jsou lidé k sobě chladnější a méně projevují city. Dají se proto očekávat i potíže v rodinných a partnerských vztazích.

Všechny tyto obtíže naráz se často dokážou promítnout do zdraví. Zde jsou Váhy ohroženy svými tradičními chorobami: nemoci ledvin pod vlivem Saturnovým vedou směrem ke kamenům. Též močové cesty mohou býti zasaženy. Hrozí choroby z nachlazení v inkriminované oblasti plus gynekologické problémy. U gynekologa možná uslyšíte něco o myomech. Zajděte k lékaři co nejdříve, zvláště měli-li jste obdobné potíže již dříve, můžete se totiž dostávat do chronické fáze. Rovněž se Vám mohou objevit potíže kozorožího typu, tj. problémy s klouby, jejich zatuhnutí či artróza. Svaly též budou pobolívat a vy potřebujete uvolnění, zajděte si proto třeba na masáž. Kůži pečlivě ošetřujte, hrozí Vám kožní defekty, sice spíše kosmetické, ale takové rozpraskané paty také nejsou nijak zanedbatelné. Co se týče kožních problémů, půjde o suchou pokožku, zatvrdlá místa, rohovatění, praskání, obtíž může přejít v zánětlivý stav až ekzém. V čase, kdy na Vás bude Saturn nejvíce působit, očekávejte zhoršení všech Vašich chronických potíží.

Uran z Berana má na Váhy destruktivní vliv

V roce 2017 se Uranův vliv týká Vah narozených od 13. do 21. října. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat na třikrát, poprvé 15.5.2018. Poslední a úspěšný :-) pokus bude 6.3.2019.

Uran z Berana pro Váhy znamená drtivý střet s energickými lidmi, toužícími po vítězství za každou cenu. Navíc se Váhy sami pod vlivem Uranu stávají příliš roztržitými, zbrklými a všelijak nešikovnými. Tím si dost ničí svoji pověst lidí milých a klidných, kteří se vyjadřují velmi kultivovaně a kulantně. Neobratnost se projeví jak ve společenském styku, tak fyzicky. Dají se proto očekávat problémy až urputné boje na pracovišti, neshody v partnerském vztahu, disharmonie ve vztazích rodinných mající souběžně i dopad na zdraví. Dopad může být i doslovný, hrozí totiž pády z výšky, proto pozor na cestování letadlem. Nebezpeční sobě i druhým ale můžete být i v autě pod vlivem pouze samotného Uranu z Berana (bez omamných látek :-)). V pracovních záležitostech buďte opatrní, nenechte se vyprovokovat k neuváženým slovům, vše si po sobě 2x kontrolujte. Navíc Vám hrozí snížení příjmů v důsledku Vašich chyb a hádavosti, což by v krajním případě mohlo skončit i výpovědí. Pokud pracujete s elektrickým proudem, zvyšte pozornost, i zde Vám hrozí úraz. V partnerských vztazích Vás může potkat varianta toho, co na pracovišti: hádky, urputný boj, náhlé finanční omezení a případně i rozchod. Pro harmonizaci rodinných vztahů si skutečně budete muset najít jiný termín, teď to můžete jen zhoršit. A stejně nemáte dost času a sil něco rozvíjet a zařizovat. Ani milou SMS možná nezvládnete.

Nejvážnější to bude pro ty, kterým právě bude přecházet Jupiter přes Slunce, tj. narození kolem 12. října, ti si to dožijí s komplikacemi v období vánočních svátků. Spolu s vlivem Marta (společně Slunce, Mars, Jupiter, Uran a Pluto, aspekty Mars v konjunkci s Uranem v opozici na Jupiter, navíc Pluto do kvadratury) dojde k výraznému zhoršení situace i pro narozené kolem 16. října v kritických dnech kolem 27.2. a 3.3. 2017.

Neptun na Váhy působí pouze individuálně

Neptun prochází svým královstvím, znamením Ryb, od roku 2011 a bude jím putovat až do 30.3.2025, kdy vstoupí do znamení Berana.

Vahám nic neobvyklého nepřináší - tedy ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku zajímavý vztah již mít může.

Pluto na Váhy vyvíjí značný tlak

V roce 2017 se vliv Pluta týká Vah narozených od 7. do 12. října. Jeho vliv ještě potrvá několik let. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 5 krát opustí a 4x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane na delší čas až od 19.11.2024.

Pluto není zrovna jednoduchá, pokojná a mírumilovná osobnost. Má rád, když se něco děje a ještě radši, když to, co se děje, se děje podle něj, a již předtím to zařídil tak, že máme dojem, že se to děje samo, přirozeně, že za tím vůbec nestojí něčí intrika a manipulace. Rád řídí události dějin, zůstávajíc skryt. Nejspíše bude bohem konspirace, ale určitě je bohem manipulace. Byl objeven souběžně s vývojem a zneužíváním rozhlasu, televize a jaderné energie. Když má někdo takové sudičky, nemůže být úplné jehňátko. Milé Váhy, při setkání se s vlivem Pluta, který poznáte podle toho, že se někdo (něco) bude ve Vašem životě chovat plutonsky a kozorožsky zároveň, šarm a vhodně volená slova Vám nepomohou. Vliv Pluta nyní pro výše uvedené Váhy znamená setkání s manipulativní osobou, zaměřenou na výkonnost, mající jasné cíle, kterých dosahuje nevybíravými prostředky. Když někoho takového potkáte v zaměstnání – šéf nebo kolega – holé neštěstí, obtížná obrana, zákopová válka. Berte v potaz, že jako majitel/ka Slunce ve vzdušném znamení nemáte tu výkonnost a fyzickou odolnost, jakou se bude vyznačovat uzurpátor moci. Odpočívejte, regenerujte síly, vydržte, ani vliv Pluta netrvá věčně. Při své vrozené inteligenci a diplomatických dovednostech jistě přijdete na to, jak jej ustát, ne-li přechytračit. Současně je období pod vlivem Pluta pro Vás nevýhodné pro změnu zaměstnání, další šéf by byl totéž v bledě modrém. Nebojte, o vyhazov jim nejde, chtějí mít jen vše a každého pod kontrolou, zcela ve své moci. Až vliv odezní, pokud plutonský šéf či kolega neodešel sám (protože povýšil :-)), odejděte Vy, pak u Vás nastal čas na změny k lepšímu. Při podnikání se k Vám obdobně budou chovat společníci či obchodní partneři, pěkně si Vás podusí a vychutnají.

Když jste si přečetli předchozí odstavec, asi Vám dochází, že s penězi to nebude dobré. Pokud nebudete kupit svoje vlastní chyby, jako k tomu měly sklon Váhy ze skupinek z předchozích let, které pronásledoval Pluto s Uranem současně, dostanete se z problémů, jen co vliv Pluta skončí.

Ve vztazích je to ještě větší svízel. Plutonsky se mohou začít chovat dosud milé bytosti: kam jdeš, kdy přijdeš, kde si byl/a? To je jen začátek. Při extrémním úletu Vám zkontrolují poštu či napíchnou telefon. A co je horší, jelikož jako Váhy máte trochu sklon k žárlivosti, může se Vám stát, že v tom bláznění je předběhnete, z čehož nakonec zbudou jen výčitky, hořkost a potřeba rozchodu. Nebudete-li na rozvod / rozchod spěchat, je možné, že to zase urovnáte, v tom jste ostatně dobří, takže pokud se to příliš nevyhrotí a nedojde k extrémnostem, vše se zase zlepší.

Vím, milé Váhy, že v takovýchto těžkých časech je nesnadné dostát povinnostem k rodině či ještě kultivovat rodinné vztahy. Současně Vám věřím, že dokážete alespoň udržet Váš standard, a to i přesto, že i v rodinném kruhu se může urodit plutonovec - takový vlastní otec, matka, tchán či tchyně jsou určitě vhodnými kandidáty. Jen si prosím dávejte pozor, abyste se pod plutonským drilem nestali takovými Vy sami, máte totiž trošinku sklon přizpůsobovat se prostředí, ve kterém se pohybujete. Jindy je to výhoda, nyní ovšem hrozí, že si zamoříte dosud příjemnou rodinnou atmosféru manipulativně-intrikářsky nátlakovým odérem. Ještěže to neprodávají jako parfém :-).

I na zdraví výše uvedených Vah má Pluto neblahý vliv. Představuje pomalu se rozvíjející skryté záněty, probíhající hluboko v těle, chronické zánětlivé stavy pohlavních orgánů, oslabení výkonu ledvin, artritidu i u velkých kloubů a chronické zánětlivé stavy kůže i kostí.

Shrnutí pro Váhy na rok 2017 - stručně a jednoduše

Zdraví

Většina Vah bude v průběhu roku v pořádku, jen na konci zimy a začátkem léta může přijít oslabení, úbytek sil a horečnaté nemoci, se začátkem léta i problémy se zažíváním, zejména se žaludkem. Migrény a náhlá bolest v oblasti břicha Vás, co to právě čtete, nezaskočí. Přesné datum, na které byste si měli naplánovat poklidný rutinní den či rovnou volno, lze zjistit z Vašeho nativního horoskopu. Jedná se o projev nepřízně Marta (podrobnosti najdete v odstavci o jeho vlivu), takže problémy budou přechodné. Samozřejmě se mohou objevit krátkodobé problémy s „Achillovou patou“ Vah, tedy s ledvinami a vnitřními pohlavními orgány.

Hůře jsou na tom Váhy narozené mezi 12. a 21. říjnem (vliv Uranu) a mezi 7. a 12. říjnem (vliv Pluta). K výše uvedeným neduhům si mohou připsat vlivem Uranu i mozkové příhody, náhlá onemocnění smyslů, úrazy v oblasti hlavy, úrazy elektrickým proudem, či pád z výšky (pozor na létání). Skupinka, kterou ovlivňuje Pluto, bude mít příležitost seznámit se podrobně s diagnózami, jako je endometrióza, artritida, zánět kostí, kostní dřeně a jiné podivnosti, které medicína umí objevit, ale ještě si s nimi nemusí umět adekvátně poradit. Hrozí skrytá dlouhotrvající zánětlivá onemocnění. Zajděte též na rentgen k zubaři. Na vyléčení případných zánětlivých stavů kůže nebo kloubů si budete muset počkat, bez dobré péče o ledviny, pití čisté vody a návštěvy dobrého bylinkáře nebo zelené lékárny to asi nepůjde. Léčba toho všeho, co se u Vás vyskytne v průběhu letošního roku, bude muset být nenásilná, mírná a vytrvalá.

Váhy narozené v prvních dvou dnech znamení by měli začít s prevencí proti tvorbě ledvinových kamenů a artróze. V mnoha případech postačí pití výhradně čisté vody, ostatní nápoje nepovažujeme za vhodné (podrobnosti viz Saturn v Kozorohu).

Vztahy partnerské

Váhy si v roce 2017 většinou udrží velmi dobré vztahy a dokonce i to, co se v minulém roce pokazilo, se může napravit. Jen nešťastníci narození mezi 7.-21. říjnem to letos ještě nezvládnou, povede se jim to nejdříve až v roce 2018. Narození 7. až 12 října si kazí vztah upřednostňováním práce a kariéry, zatímco narození 12. až 21. října tvrdohlavostí a náladovostí vlastní i partnerovou. Bude to vypadat na rozvody a rozchody, pokud to však ustojíte bez nich, později se zase vrátíte do harmonie. Od čeho jste se narodili ve znamení Vah, že?

Vztahy rodinné

Váhy většinově jsou a i budou v roce 2017 dobrými rodiči a zdárnými dcerami a syny, jedinou výjimku tvoří dramatici narození mezi 7. a 21. říjnem (viz odstavec o Uranu a Plutu).

Práce

Pouze narození 7. až 12. října (viz Pluto) a narození 12 až 21. října (viz Uran) si na práci budou stěžovat. První pro příliš despotického šéfa, druzí pro různé nehody, problémy a hádky, u jejichž zrodu nezřídka stála jejich zbrklost a roztržitost. Ostatní si naopak budou pochvalovat, stávajíc se váženějšími osobami, neboť jejich názoru a radám naslouchají klienti, kolegové i šéf (viz Jupiter).

Peníze

I zde se Váhy dělí na skupinu ovlivněnou Uranem a Plutem, která skřípá zuby a o peníze spíše přichází (nehody, problémy v práci, rozvody, rozchody s obchodními partnery), a na skupinku ovlivněnou Jupiterem, jež může finanční prostředky i získat. U těch, kterých se týká současně vliv Jupitera a Uranu s Plutem, je třeba počítat s kratším vlivem Jupitera (cca 2 týdny), který je z dlouhotrvajícího marastu na chvilku vytrhne. Pokud si potřebujete naplánovat důležité kroky, jež musí proběhnout v roce 2017, naplánujte si je na dobu, kdy je Jupiter na Vaší straně a vliv Uranu a Pluta je pokud možno co nejmenší.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2017:

od 19.12.2016 znamením Ryb

od 28.1.2017 znamením Berana

od 10.3.2017 znamením Býka

od 21.4.2017 znamením Blíženců

od 4.6.2017 znamením Raka

od 20.7.2017 znamením Lva

od 5.9.2017 znamením Panny

od 22.10.2017 znamením Vah

od 9.12.2017 znamením Štíra

Uran se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Berana

od 1.1.2017 pokračuje vpřed od 20°34 ´ do 28°32´

od 4.8.2017 retrográdní pohyb od 28°32 do 24°34´

od 3.1.2018 postupuje vpřed od 24°34´ do srpna 2018 – opět obrátka

15.5. 2018 přejde ze znamení Berana do znamení Býka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Vah

od začátku roku do 6.2.2017 vpřed 21°08´až 23°08´

od 6.2.2017 retrográdně od 23°08´ do 13°13´

od 10.6.2017 vpřed od 13°13´ do konce znamení

znamením Štíra

od 10.10. 2017 vpřed od 0° do 16°51´

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Ryb

od 1.1.2017 vpřed od 9°44´ do 14°16´

od 17.6.2017 retrográdní pohyb od 14°16´ do 11°28´

od 23.11.2017 postupuje vpřed od 11°28´ do 11°53´ znamení Ryb na konci roku 2017

dále pokračuje vpřed do června 2018 – opět obrátka

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Střelce

od 1.1. 2017 postupuje vpřed od 21°22´ do 27°48´

od 7.4.2017 retrográdní pohyb od 27°48´ do 21°11´

od 26.8. 2017 postupuje vpřed od 21°11´ do konce znamení

znamením Kozoroha

od 20.12.2017 0°Kozoroha do 1°16´

 

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Kozoroha

od 1.1.2017 vpřed od 16°56´ do 19°24´

od 16.4.2017 retrográdní pohyb od 19°24´ do 16°51´

od 29.9.2017 postupuje vpřed od 16°51´ do 18°45´ do konce roku 2017

dále pokračuje vpřed do dubna 2018 – opět obrátka

Tabulka 2

DOTAZY:

 • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
 • Zeptejte se mne:
  • skype
  • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
  • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKO

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 26343 hostů a 6 členů

 • gabriellafauchery47

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Filtr akcí