Štíři 2017

Štíři patří ke šťastnějším znamením roku 2017. Z pomalých planet žádná nejde proti nim, naopak Pluto, Neptun a Saturn malým skupinkám Štírů vydatně pomáhají. Štěstí přinese Jupiter většině, prochází právě letos jejich znamením. Tak vlastně Mars zůstává jediným, kdo Štírům vezme vítr z plachet, a to ještě jen krátkodobě začátkem jara a od půle léta. Slunce v roce 2017 vstupuje do znamení Štíra 23. října v 6:26 ráno.

Tento článek umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

1. datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

2. příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

3. vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

4. kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2017

Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

Tabulka 1

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, nutno spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

Podrobně:

Mars má pro Štíry 3x bonus a 2x jim ubere sil

Mars představuje energii a vitalitu. Je poměrně rychlou planetou, takže působí krátce, na jednotlivce 1-3 dny. V roce 2017 bude významněji působit na Štíry z Ryb (19.12.2016-28.1.2017), Býka (10.3.-21.4.), Raka (4.6.-20.7.), Lva (20.7.-5.9.) a Štíra (od 9.12. do konce roku). Pěkně se to prostřídá, příjemné a nepříjemné působení.

Začátkem zimy, při působení z Ryb, Mars postrkuje Štíry k rozšíření duchovního poznání prostřednictvím kultivace sexuálního života a k aktivnímu sbližování s dalšími dušemi, preferujíc Štíří cestu milostných hrátek. Jakkoliv je to lechtivé téma a pro mnohá znamení spíše živočišná a přízemní záležitost, Štíři takovéto zážitky mění v duchovní cestu.

Na jaře, při působení z Býka, si naopak moc neužijete. V tomto čase Vás ohrožují nemoci často spojené s horečnatým stavem a úrazy. Ohrožena bude především „oblast Býka“, tj. krk – angíny a problémy s krční páteří; dojděte si na masáž šíje, kloktejte preventivně něčím desinfekčním. A také se zdravotní problémky mohou objevit „v oblasti Štíra“ a to už víte, je to intimní lokalita Vašeho těla. Milí Štíři a Štírky, pozor na záněty močového měchýře a pohlavních orgánů. Hlídejte si i vyprazdňování, problémy se mohou dostavit i tam, co končí střevo. Problémy se týkají především Štírů, kteří nemají Slunce v dobré kondici (je tzv. poškozené). Ostatní mohou zaznamenat především krátkodobý úbytek sil, zhoršenou náladu či přechodné bolesti bez dalších příznaků ve jmenovaných oblastech.

Začátkem léta, při působení z Raka, čekejte naopak příliv sil. Platí pro Vás totéž, co pro Ryby: doporučuji příjemnou aktivní dovolenou u moře, u nás doma u rybníka bude panovat rozmarné léto, tak raději zamiřte na jih. Jak jsem již zmínila, Mars zvyšuje sexuální apetit (a plodnost), takže pokud pojedete v páru se svojí láskou, možná se budete vracet s dalším členem rodinky. Raději uvážlivě, ať je jen příjemným „bonusem“!

Ve vrcholném létě zvolněte, Mars zase přiškrtí přítok sil. Znamená to opět nemoci. V tomto období se spojí síla Slunce a Marta, působit budou ze Lva, a to znamená problémy se srdcem (ano, skutečně to směřuje k infarktu či alespoň k divoké situaci, která by jej mohla mít za následek). Ale jsou tu i další mezní možnosti, jako zánět srdečního svalu, zánět zádových svalů, vyhřeznuté ploténky a podobné lahůdky. To se samozřejmě týká jen některých Štírů, i když jako skupina má sklon vyzkoušet si mezní životní situace na vlastní kůži :-). Takže většina si alespoň spálí záda :-). Vliv Marta je krátkodobý, nejspíše se z toho zase rychle dostanete, ale umí bolestivě dloubnout a poukázat, kde je slabé místo. Než tedy bude nějaké příště, postarejte se o sebe a své zdraví vhodnou preventivní formou, podle toho, nač Vás Mars upozornil.

Koncem roku, při působení ze Štíra, Vám Mars vše vynahradí - čekejte příliv energie a skvělou náladu. A jak to tak vypadá, Mars se již potřetí postará, aby Váš rod nevymřel :-). Sexuální a rozmnožovací pud bude velmi silný. O svátcích příjemnou zábavu :-) a nejen potom hodné děti :-). Pozor si dávají Štíři, kterým se opakují úrazy a v jejich životech se objevuje násilí, v této, pro všechny obvykle krásné a požehnané době, by se jim mohlo všelicos připomenout a zopakovat.

Jupiter z Vah neovlivní Štíry

Týká se období od počátku roku do 10.10.2017 a v této době nemá Jupiter na Štíry ani příznivý, ani nepříznivý vliv. Situace se změní až vstupem Jupitera do Štíra.

K sexuálním i duchovním výšinám s Jupiterem ve Štíru

Týká se období od 10.10.2017 do konce roku a Štírů narozených od 23. října do 9. listopadu. Situace pokračuje pro další Štíry až do 8.11.2018, kdy Jupiter vstoupí do znamení Střelce a Štírům zlaté časy přejdou do obyčejných.

Dámy a pánové, se Štíry bude od podzimu k nevydržení! Jak to? Těžko hovořit o podrobnostech, ale představte si božského Jupitera, který za normálních okolností nenechá žádnou pozemskou i olympskou sukni na pokoji, nabytého apetitem překonávajícím několikanásobně i jeho standard. Milí Štíři a Štírky! Kontrolujte se trochu :-), a to i přesto, že si Vás budou chválit a budou Vámi všichni okouzleni. A to nejen Vaši manželé, životní partneři/partnerky, milenci a milenky a náhodní kolemjdoucí :-). Vlivem Vašeho nyní téměř božského šarmu dosahujete úspěchu při každém jednání. Pravda je, že někde na úrovni podvědomí pracujete se sexuální energií i při obchodních a dalších jednáních, ovšem vždy vítězně a ve Váš prospěch, ostatní Vás prostě „žerou“. V důsledku toho Vás čekají úspěchy i pracovní a v podnikání. Objeví se i více peněz. Štíři, kteří již vykročili za hranice materiálního světa, mohou nyní intenzivně rozvíjet své dary duchovní. A opět na mimořádné úrovni. Využití sexuality jim může být oblíbenou cestou :-). Jen, milí Štíři a Štírky, pozor na duchovní pastičky, ať se z Vás nestanou duchovní nafoukanci a falešní duchovní mistři. On je Jupiter velmi štědrý, ale též zaslepuje povýšeností a „leštěním ega“ a to platí i pro duchovně se rozvíjející jedince.

 

Saturn ve Střelci je ke Štírům neutrální

Také v roce 2017 Saturn nemá na Štíry vliv. Saturn procházel znamením Střelce od prosince 2014 a do znamení Kozoroha přejde v prosinci 2017.

Kariéru a prestiž Štírů postrkuje Saturn v Kozorohu

Týká se období od 20. 12. 2017 do konce roku a Štírů narozených první a druhý den znamení. V letech 2018 až 2020 pak postupně dalších Štírů. Pro každého jednotlivce vliv trvá něco přes 2 týdny, v letech 2018 a 2019 pro některé i déle.

Nejen všechna zemská znamení vede Saturn k úspěchům v práci, v podnikání či získání prestiže ve společnosti. Přijal mezi své studenty i Štíry. Bude u nich dohlížet na vytrvalost, na reálné stanovení cíle, na jeho udržení v mysli, na opakované, pravidelné, malé kroky vpřed. Milí Štíři, bude se k Vám chovat jako dobrý kouč či mentor. Přihraje možnosti řešení, nechá je prozkoumat, při nedostatku odvahy používat nové způsoby práce Vám najde příležitost, jak je odzkoušet na jednoduchém praktickém úkolu. Naučí Vás zvládat každodenní drobnosti rutinou, pod jeho vedením se nebudete ošklíbat nad drilem, ale využijete jej jako techniku k rychlému získání dobrých návyků. V každodenním pravidelném a přísném režimu Vás povede k vyšší výkonnosti a současně Vám nechá prostor a čas pro tvůrčí činnost a promýšlení plánů a strategií. Nenechá Vás usnout na vavřínech, po každém dílčím úspěchu připomene konečný cíl. Po takovém tréninku bude Vaše jednání vždy praktické, reálné a cílevědomé. Vytrvalost dostali Štíři do vínku, pokud tedy zvolíte dobře cíle, k úspěchu dojdete s velmi vysokou pravděpodobností. A protože strategické myšlení je Štírům též vlastní, nebudete mít problém stanovit si reálný cíl i cestu k němu. Dojděte si pro svůj úspěch.

Uran z Berana Štírům nevadí ani nepomáhá

Také v roce 2017 Uran nemá na Štíry vliv. To se změní až se vstupem Uranu do znamení Býka, kam bude vstupovat natřikrát, poprvé 15.5.2018. Poslední a úspěšný :-) pokus bude 6.3.2019.

Neptun z Ryb rozšiřuje Štírům mystické obzory

V roce 2017 se Neptunův vliv týká Štírů narozených od 31. října do 6. listopadu. Neptun prochází svým královstvím, znamením Ryb, od roku 2011 a bude jím putovat až do 30.3.2025, kdy vstoupí do znamení Berana.

Uchopení věcí neviditelných či poznání jiskry boží v druhých bytostech nebývá jednoduché. Štíři jsou obvykle šikulové, kteří probádají a odhalí nejedno tajemství, přesto, anebo možná právě proto, mohou uvítat pomoc Neptuna, který obvykle věci spíše zahaluje a komplikuje. Štírům nechybí odvaha a odolnost k probádání třinácté komnaty. Neptuna však budou potřebovat k tomu, aby našlapovali po špičkách a všímali si drobných náznaků a změn ve svém životě i v životech lidí okolo. Ne vše lze objevit se skalpelem v ruce. Mnohé důležité věci je třeba procítit, trpělivě naslouchat nesrozumitelnému šumu, dokud v něm neuslyšíme obvykle jednoduché poselství. Milí Štíři, kterých z Vás se to týká, vyrazte si za kulturou, na koncert či do divadla, čtěte knihy, ať už literaturu faktu nebo duchovní, sami se věnujte umění, pozorně vnímejte vše kolem sebe, každý den je plný drobných poselství a zpráv, které když složíte do skládačky, až všechny dílky zapadnou, uzříte něco nádherného, tajemství života a vesmíru. Méně trpěliví Štíři se dočkají na všednodenní úrovni krásných, naplňujících zážitků z umění, krásy přírody či kontaktu s lidmi, zvířaty či jinými bytostmi. A samozřejmě při propojení Ryb a Štíra dochází též k mimořádným až mystickým zážitkům v souvislosti se sexem. Až to všechno prožijete a objevíte, zase to s klidem odložte, nelpěte na tom, Neptun rád vyvolává závislosti, tak ať se Vás nedrží duchovní pýcha místo moudrosti, závislost na vztahu místo soucitu a lásky ke všemu živému atd.

Vlivné postavení zařídí Štírům Pluto z Kozoroha

V roce 2017 se vliv Pluta týká Štírů narozených od 6. do 11. listopadu. Jeho vliv potrvá ještě několik let. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 5x opustí a 4x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024.

Vliv Pluta bývá poněkud rozporuplný, a to i když působí příznivě. V daném případě můžete za získané zaplatit i více, než byste chtěli. Další skupinka Štírů podlehne touze po moci a prestižním místě v zaměstnání či ve společnosti. A jak je Štírům vlastní, neustanou v úsilí, dokud nedosáhnou cíle. Možná použijí i nějakou tu informaci navíc, kterou se jim v průběhu let povedlo o ostatních lidech zjistit. Čas a pozornost věnované kariéře a slávě mohou pak chybět ve vztazích s nejbližšími. Milí Štíři, zde trochu opatrně, na dobrých vztazích, zejména partnerských, jste trochu závislí, pokud Vám doteď fungovaly velmi dobře, tak si to nyní nepokazte. Na konci tohoto roku a v dalším roce Štíři ještě zintenzivní svoji snahu uspět (přidá se Saturn) v zaměstnání či ve společnosti obecně, například v politice. Dá se snadno předpokládat, že si polepší na příjmech. Na druhou stranu urputnost a chladná hlava, s jakými jdou za svým cílem, může být také způsobem, jak si získat nepřátele nebo ztratit přátele.

Shrnutí pro Štíry na rok 2017 - stručně a jednoduše

Zdraví

Kromě krátkých období, která budou pod vlivem Marta, viz výše, se Štíři budou těšit v roce 2017 dobrému zdraví.

Vztahy partnerské

Ti ze Štírů, kteří mají své milované, si svůj vztah prohloubí a dosáhnou v něm sladění duší. Vzhledem k intenzitě a četnosti tělesného vyjádření lásky se také mohou dočkat zhmotnění vzájemné lásky v podobě dítěte. Většinově, nebo ti narození po 11. listopadu, si budou muset počkat do roku 2018.

Ti, ze Štírů, kteří právě žádný vztah nemají, pokud se nerozhodli k askezi a pro život v soukromém individuálním klášteře, dostanou příležitost si opravdu spřízněnou duši najít. A opět Štíři narození po 11. listopadu si ještě cca rok počkají.

Vztahy rodinné

Je možné, že se Vaše rodina rozroste a to o dítě či další lidi, ať už pokrevně spřízněné nebo ne. Navážete více dobrých vztahů s bližními a stávající vztahy upevníte a rozvinete do šíře. Dobré časy pro život ve velké rodině.

Práce

V práci se Štírům bude dařit velmi dobře, komplikace však mohou přinést milostné románky na pracovišti.

Peníze

Přesto že peníze nejsou hlavním cílem života Štírů, budou jich mít v průběhu roku většinou dostatek až mírný nadbytek.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2017:

od 19.12.2016 znamením Ryb

od 28.1.2017 znamením Berana

od 10.3.2017 znamením Býka

od 21.4.2017 znamením Blíženců

od 4.6.2017 znamením Raka

od 20.7.2017 znamením Lva

od 5.9.2017 znamením Panny

od 22.10.2017 znamením Vah

od 9.12.2017 znamením Štíra

Uran se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Berana

od 1.1.2017 pokračuje vpřed od 20°34 ´ do 28°32´

od 4.8.2017 retrográdní pohyb od 28°32 do 24°34´

od 3.1.2018 postupuje vpřed od 24°34´ do srpna 2018 – opět obrátka

15.5. 2018 přejde ze znamení Berana do znamení Býka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Vah

od začátku roku do 6.2.2017 vpřed 21°08´až 23°08´

od 6.2.2017 retrográdně od 23°08´ do 13°13´

od 10.6.2017 vpřed od 13°13´ do konce znamení

znamením Štíra

od 10.10. 2017 vpřed od 0° do 16°51´

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Ryb

od 1.1.2017 vpřed od 9°44´ do 14°16´

od 17.6.2017 retrográdní pohyb od 14°16´ do 11°28´

od 23.11.2017 postupuje vpřed od 11°28´ do 11°53´ znamení Ryb na konci roku 2017

dále pokračuje vpřed do června 2018 – opět obrátka

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Střelce

od 1.1. 2017 postupuje vpřed od 21°22´ do 27°48´

od 7.4.2017 retrográdní pohyb od 27°48´ do 21°11´

od 26.8. 2017 postupuje vpřed od 21°11´ do konce znamení

znamením Kozoroha

od 20.12.2017 0°Kozoroha do 1°16´

 

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Kozoroha

od 1.1.2017 vpřed od 16°56´ do 19°24´

od 16.4.2017 retrográdní pohyb od 19°24´ do 16°51´

od 29.9.2017 postupuje vpřed od 16°51´ do 18°45´ do konce roku 2017

dále pokračuje vpřed do dubna 2018 – opět obrátka

Tabulka 2

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 26342 hostů a 6 členů

  • gabriellafauchery47

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Filtr akcí