Vodnáři 2017

Vodnáři ač věčně nespokojení, jsou v roce 2017 jedním z nejšťastnějších znamení roku. Obávaný Saturn jim pomáhá k úspěchům, byť to není bez práce, Uran je správně hecuje. Jen Jupiter nejdřív pomáhá a pak škodí. Neptun a Pluto nepřekáží. Slunce v roce 2017 vstupuje do znamení Vodnáře 19. ledna ve 22:23 večer.

Tento článek umožňuje přečíst si horoskop ušitý (skoro na míru :-)) pro Vás. Jak jej číst snadno a rychle ve 4 krocích:

1. datum narození = najdu si svůj narozeninový den v tabulce

2. příznivé nebo nepříznivé vlivy = k datu jsou zapsány vlivy P/N,

3. vyhledám na dalších stránkách jen to, co se týká mého data = týkají se mne jen některé odstavce a ty vyhledám v textu níže

4. kdy nastává daný vliv = orientačně zjistím podle tabulky na konci popisující pohyb pomalých planet v roce 2017

Vlivy pomalých planet, vlivy, které nepřehlédneme, neboť jsou dlouhodobější

Tabulka 1

P=příznivě , N=nepříznivě vyznačené oblasti udávají, kterých z Vás se to týká. Pokud mezi ně patříte, musíte též nahlédnout do pohybů planet (viz tabulka 2 na konci) a odhadnout, kdy asi daný jev pro Vás nastane. Chcete-li to přesně, nutno spočítat, můžete sami nebo se rovnou objednejte u mne.

Podrobně:

Vodnáři to vlivem Marta 2x rozpálí a 3x zklidní

Mars představuje energii a vitalitu. Je poměrně rychlou planetou, takže působí krátce, na jednotlivce 1-3 dny. V roce 2017 bude významněji působit na Vodnáře z Býka (10.3.-21.4.), Blíženců (21.4.-4.6.), Lva (20.7.-5.9.), Vah(22.10.-9.12.) a Štíra (od 9.12. do konce roku). Pěkně se to prostřídá, příjemné a nepříjemné působení.

Začátkem jara, při působení z Býka, Vodnáři zvolní. Postěžují si na problémy s krční páteří, mandlemi či hlasivkami. Kdo má sníženou imunitu může chytnout i něco závažnějšího s horečnatými stavy např. angíny, velmi extrémním příkladem je záškrt. Lepší bude více odpočívat, zdravě jíst a počkat až se síly obnoví.

Koncem jara, při působení z Blíženců, Vodnáři ožijí a bude těžké je zastavit. Čas na výlety s přáteli i vysoké pracovní nasazení, vše rychle vyjednáno a zařízeno. Pokud dostanete pozvání na sraz ze školy, neváhejte, budete se v tom čase skvěle bavit, okouzlíte okolí a možná získáte další obchodní kontakty.

Ve vrcholném létě Vodnáři opět zklidněte, platí pro vás totéž, co pro Býky, Mars v nepříznivém tranzitu ubírá sil. Pro někoho to může dojít až k nemoci. V tomto období se spojí síla Slunce a Marta, působit budou ze Lva a to znamená problémy se srdcem (výběr je široký od tachykardie přes zánět srdečního svalu až po infarkt). S Martem ve Lvu Vás mohou „chytnout záda“. Pokud už máte problémy s lýtky a žilami, nevystavujte je zbytečné zátěži. Zánět žil se nehodí na dovolenou. Pohodlné tenisky místo podpatků vám určitě problém nedělají :-). Vliv Marta je krátkodobý, nejspíše se z toho zase rychle dostanete, ale umí bolestivě dloubnout a poukázat, kde je slabé místo. Tedy než bude nějaké příště, postarejte se o sebe a své zdraví vhodnou preventivní formou, podle toho, nač Vás Mars upozornil.

S podzimem Vám Mars zase energii vrátí. Využít ji můžete nejlépe k ponoření se do pilné práce a do domácích prací na zahrádce či v domě. Zkrášlujte dle libosti, nechte si však i dost času na kulturní zážitky, k tomu je dané období jak stvořené.

Koncem roku, při působení ze Štíra, vás Mars, stejně jako Býky, opět připraví o síly. Pokud jste si nehlídali zdraví již dříve, mohou se objevit potíže v oblasti Štíra, jedná se o intimní partie: pohlavní orgány a oblasti konečníku (a tlustého střeva). Choroby to budou zánětlivé a horečnaté tak, jak se na Marta sluší a patří. Pozor, může dojít i na skalpel a nějakou tu krev :-(. Potíže by měly proběhnout krátce, jde především o upozornění, že není něco v pořádku. Věnujte se preventivním opatřením a důsledné péči. Ve Štíru působí i Jupiter a to by pak bylo na déle a vážnější. Mars může vyprovokovat i nemoci Vám dobře známé a to v oblasti lýtka. Pokud jste Vodnář s malým dílkem štěstěny, a pořád máte v tomto období podivné stavy jen s horečkou a bez dalších příznaků, nepodceňujte je, nemyslete si, že jde jen o divnou lehčí chřipku a upalujte k lékaři na žádejte důsledný rozbor krve. Hledejte zánětlivé stavy a na kortikoidy nepřistupujte, dokud nebudete mít jasnou diagnózu. Od roku 2018 by se vám mohly opakovaně vracet podivné nemoci s neurčitou diagnózou.

Váhovský Jupiter dělá z Vodnářů miláčky štěstěny

Týká se období od počátku roku do 10.10.2017 a Vodnářů narozených od cca 2. až 20. února.

Téměř polovina Vodnářů v roce 2017 může využít přihrávek od Jupitera. Ve Vahách rozdává především kontakty na vlivné či společensky dobře postavené lidi, rovněž zesiluje smysl pro spravedlnost a krásu. Milí Vodnáři, přeji Vám tímto úspěšná jednání obchodní i soudní. Krásné zážitky kulturní, neváhejte a zaběhněte si na premiéru filmu či divadelní hry. Nechte se okouzlit uměním v galeriích a na koncertech. Budete rádi a i dlouhá léta vzpomínat. Pokud jste si zadělali na malér ve vztazích (především partnerských) Jupiter jej vám pomůže vyžehlit. Pozor ale na jeho působení, kromě fenomenálních vyjednavačských schopností přináší také nekonečné možnosti k seznámení a všem vzdušným znamením neodolatelný šarm. To ale znamená, že se musíte hlídat, abyste zase neměli co k vysvětlování :-). Co se týká peněz, nejste zrovna vyznavači jejich hromadění, přesto neváhejte a v přízni Jupitera proměňte nové kontakty i v hmotné statky. Prostě proto, že se štěstěna brzy unaví a v horších čase, které číhají hned za rohem (2018 a následující), se Vám finanční polštářek bude hodit.

 

Jupiter ve Štíru zkomplikuje Vodnářům zdraví a vztahy

Týká se období od 10.10.2017 do konce roku a Vodnářů narozených od cca 21. ledna do 8. února. Situace pokračuje pro další Vodnáře až do 8.11.2018, kdy Jupiter vstoupí do znamení Střelce a Vodnářům zase začne pomáhat.

Přestože většině znamení Jupiter v roce 2017 nese štěstí a úspěchy, u Vodnářů to od října neplatí. V první řadě si dejte pozor na zdraví ve velmi citlivé oblasti, jedná se o zdraví pohlavních orgánů a oblasti konečníku – to jsou v ČR části těla s častým výskytem rakoviny. Takže si milí Vodnáři a Vodnářky zaběhněte na preventivní prohlídku raději ještě předtím, než Jupiter vstoupí do Štíra. Kromě problémů v intimní oblasti těla se vám mohou zhoršit vaše obvyklé problémy v oblasti lýtka: křečové žíly, otoky a poněkud tajemné a často jen laboratoří prokazatelné tzv. choroby krve. Hledejte za tím pestrou škálu diagnóz od obyčejné chudokrevnosti, přes kolísavý tlak, tachykardii až po dnes dobře zjistitelné genetické predispozice jako je „trombogen“ a také strašidelné záležitosti jako je leukemie. Předpokládám, že nejste hypochondričtí jako bývají Panny a po tomto výčtu si nebudete myslet, že musíte mít všechno a ještě něco navíc. Každý má v závislosti na individuálním horoskopu jiné predispozice, takže při potížích navštivte lékaře, ať vaši nemoc pojmenuje. Možná ji bude i umět léčit :-). Kromě tělesných potíží mnozí Vodnáři ještě zakolísají psychicky a krátkodobě zapochybují o smyslu života a vlastní existence vůbec, byť patří k optimisticky laděným znamením.

Vodnáři a Vodnářky mívají nedobrou pověst jako životní partneři, coby znamení s výrazným „sklonem k rozvodovosti“. Jupiter nyní jejich vlohy prozkouší. Uveďme však věci na pravou míru, Vodnář je znamení pevné, tedy stálých názorů a citů. Avšak! Jsou to náruživí vyznavači svobody. Nebrání jim to ve vstupu do manželství, „jen“ vyžadují i ve vztahu značnou míru volnosti. Pokud se setkají se „stíhačkou“ či s mužem v lásce majetnickým, čeká je zbytečný zářez do statistik. Pod nepříznivým vlivem Jupitera čekejte sklony k nevěře a hádkám.

Saturn ve Střelci pomáhá poslední partičce Vodnářů

Týká se období do 20. prosince a Vodnářů narozených cca 10. až 20. února. Saturn procházel znamením Střelce od prosince 2014 a do znamení Kozoroha přejde v prosinci 2017.

Poslední třetinu Vodnářů povzbudí Saturn k lepším výkonům, k dalšímu a kvalitnějšímu vzdělání a sebevzdělávání. Vystrčí je i za humna, aby se něco přiučili v zahraničí, jak profesně, tak pro život. Učte se jazyky, poznávejte jiné životní styly, zejména se zaměřte na spartánské a minimalistické :-). Čekejte na cestách nepohodlí, ale za to intenzivní „výuku životem“. Nebojte se námahy, kterou zvýšení kvalifikace, dálkové studium či studium v zahraničí obnáší. Bude to vyváženo trvalostí a hodnotou znalostí. Vyrazte za duchovním studiem, věnujte se seriózně filozofii či náboženství, aplikujte poznání do svého každodenního života. Vše v následujícím období, kdy půjde Saturn Kozorohem a Uran Býkem, jako když najdete. Ve světě bude převládat praktičnost a zisk na 1. místě. Vy už budete mít, jak společností tolik glorifikovanou výkonnost a znalosti, tak i filozofický nadhled a pro Vás Vodnáře, nemajetnicky a nehmotařsky zaměřené znamení, se stane daná doba lépe přežitelná.

Saturn v Kozorohu nechává Vodnáře zatím chladnými

Koncem roku 2017, od 20.12. nemá na Vodnáře vliv. Zajímat je začne až po 22.3.2020, kdy bude procházet znamením Vodnáře a objeví se Vodnářům v životě obtíže, strádání a až krizové období.

Uran z Berana roznítí poslední skupinu Vodnářů

Týká se období od začátku roku do prosince 2017 a Vodnářů narozených od cca 10. do 19. února. Uran putuje znamením Berana od března 2011 a do znamení Býka bude vstupovat na dvakrát, poprvé 15. 5. 2018, v listopadu se vrátí do Berana a úspěšný vstup do Býka nastane 6. 3. 2019.

Inspirující vliv Uranu Vodnářům z poslední třetiny znamení napomůže k dosažení životních cílů, prosazení odvážných nápadů v zaměstnání a přesvědčení partnera k velkým změnám v životě. Dává jim skvělé nápady i energii k jejich prosazení. Jsou výmluvní, přesvědčiví až charismatičtí. Vodnáři, objevujte, vylepšujte, publikujte a vše si řádně patentujte či jinak zabezpečte autorská práva – zejména pro ty z vás, kteří pracujete ve vědeckých a technických oborech. Peníze sice potřebujete, ale pro vás toto však nemusí nezbytně nutně vést k polepšení si na příjmech, které by se při takovém výkonu u jiných lidí dalo předpokládat. Snad někdy v budoucnu. I tak budete spokojeni se získáním vůdčího postavení v oboru, s uznáním partnera, rodiny a přátel.

Neptun z Ryb Vodnáře moc neovlivní

V roce 2017 prochází Neptun svým královstvím, znamením Ryb, je v něm již od roku 2011 a bude jím putovat až do 30.3.2025, kdy vstoupí do znamení Berana. Vodnářům nyní nic neobvyklého nepřináší - tedy ve vztahu k jejich Slunci. K libovolnému jinému prvku již vztah mít může, například k devátému domu, pak může přinášet všelijaké zvláštnosti při studiích či při cestování.

Pluto z Kozoroha Vodnáře zasáhne jen okrajově

V roce 2017 opět nemá Pluto na Vodnáře vliv. Pluto putuje znamením Kozoroha od ledna 2008 do roku 2023 a 2024, kdy jej 3x opustí a 2x se vrátí. Ve znamení Vodnáře zůstane pak na delší čas až od 19. 11. 2024 a to se teprve budou dít věci, jak v lidské společnosti, tak v životě jednotlivých Vodnářů.

Shrnutí pro Vodnáře na rok 2017 - stručně a jednoduše

Zdraví

Vodnáři se těší dobrému zdraví až do podzimu, kdy se mohou objevit i vážnější potíže v oblasti pod patronací Štíra: pohlavní orgány konečník viz Jupiter ve Štíru výše.

Vztahy partnerské

Po většinu roku si větší část Vodnářů povede velmi dobře i ve vztazích. Ale celá polovina z nich bude od října do konce roku prozkoušena Jupiterem. Čekají je hádky, nevěra, žárlivost, pokud pokud tomu dají čas, vše se zase spraví, jen horké hlavy budou jednat okamžitě a zhorší nám již tak špatné statistiky rozvodovosti.

Vztahy rodinné

I zde jsou Vodnáři v pohodě po většinu roku. S podzimem může první polovina (narození 21. ledna až 7. února) zaznamenat komplikace v návaznosti na horšící se partnerské vztahy, též mohou vyplavat na povrch starší křivdy a utajované bolístky v rodinných vztazích.

Práce

Přeborníky v práci a úspěchy sbírající Vodnáře najdete na konci znamení. Ostatní si povedou spíše průměrně. Zdravotní a partnerské problémy mohou mít negativní dopad na výkonnost Vodnářů z první půle znamení v průběhu podzimu.

Peníze

Vodnáři se často tváří, že peníze jsou pod jejich úroveň, aby pak zjistili, že pro realizaci svých skvělých myšlenek a plánů potřebují již jen ty peníze (know-how a skvělé lidi si dokáží obstarat sami). Přejme jim finanční prostředky, ať k nim přijdou v míře vrchovaté. Právě jejich nápady a projekty posouvají lidstvo v jeho vývoji (viz Uran v Beranu, Saturn ve Střelci). Bohužel pro Vodnáře, realita života bývá na peníze skromnější. Nebude tomu jinak ani v roce 2017.

Tabulka pohybu planet

Tabulka pohybů planet – tu využijte k odhadu, kdy na Vás daná planeta bude mít vliv – jestli na jaře, nebo na podzim, nebo po celý rok. Vaše Slunce je na tolikátém stupni Vašeho znamení (orientačně! = bez výpočtu), kolikátý den znamení jste se narodili. Příklad: 31. 1. = 10. den Vodnáře = 10° Vodnáře, tj. hledám u všech planet vliv, kdy se dostane okolo 10°.

 

Mars se pohybuje v průběhu roku 2017:

od 19.12.2016 znamením Ryb

od 28.1.2017 znamením Berana

od 10.3.2017 znamením Býka

od 21.4.2017 znamením Blíženců

od 4.6.2017 znamením Raka

od 20.7.2017 znamením Lva

od 5.9.2017 znamením Panny

od 22.10.2017 znamením Vah

od 9.12.2017 znamením Štíra

Uran se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Berana

od 1.1.2017 pokračuje vpřed od 20°34 ´ do 28°32´

od 4.8.2017 retrográdní pohyb od 28°32 do 24°34´

od 3.1.2018 postupuje vpřed od 24°34´ do srpna 2018 – opět obrátka

15.5. 2018 přejde ze znamení Berana do znamení Býka

 

Jupiter se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Vah

od začátku roku do 6.2.2017 vpřed 21°08´až 23°08´

od 6.2.2017 retrográdně od 23°08´ do 13°13´

od 10.6.2017 vpřed od 13°13´ do konce znamení

znamením Štíra

od 10.10. 2017 vpřed od 0° do 16°51´

Neptun se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Ryb

od 1.1.2017 vpřed od 9°44´ do 14°16´

od 17.6.2017 retrográdní pohyb od 14°16´ do 11°28´

od 23.11.2017 postupuje vpřed od 11°28´ do 11°53´ znamení Ryb na konci roku 2017

dále pokračuje vpřed do června 2018 – opět obrátka

Saturn se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Střelce

od 1.1. 2017 postupuje vpřed od 21°22´ do 27°48´

od 7.4.2017 retrográdní pohyb od 27°48´ do 21°11´

od 26.8. 2017 postupuje vpřed od 21°11´ do konce znamení

znamením Kozoroha

od 20.12.2017 0°Kozoroha do 1°16´

 

 

Pluto se pohybuje v průběhu roku 2017:

znamením Kozoroha

od 1.1.2017 vpřed od 16°56´ do 19°24´

od 16.4.2017 retrográdní pohyb od 19°24´ do 16°51´

od 29.9.2017 postupuje vpřed od 16°51´ do 18°45´ do konce roku 2017

dále pokračuje vpřed do dubna 2018 – opět obrátka

Tabulka 2

DOTAZY:

  • Odpovědi na často kladené otázky k tomuto typu horoskopu najdete v menu: OTÁZKY
  • Zeptejte se mne:
    • skype
    • sms a telefonu v čase 8-20, pokud nezvednu telefon, hovořím s klientem a nebojte se, zavolám zpátky
    • sledujte moje další rady a tipy na facebooku Poradna MEZIHVEZDAMI

OBJEDNAT HOROSKOP

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 26387 hostů a 6 členů

  • gabriellafauchery47

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Filtr akcí