pátek, 24 červenec 2015 16:00

On-line poradna - okamžitý horoskop

Written by

Jak získat astrologickou první pomoc ?

 • Kontaktovat mne - objednat se (objednávkový formulář, kontaktní formulář, skype mezihvezdami) Nejsem-li online – ozvu se co nejdříve, domluvíme si termín. Na tento horoskop nepotřebujete znát nic - ani svoje datum narození!
 • Zformulujte v duchu nebo na papír otázku – pravidla formulace otázky
 • Pošlete domluvenou částku 200 (případně 400, 600 Kč, dle počtu otázek) na účet č. 2700381704/2010
 • Hned, jak uvidím částku na účtu, mluvíme okamžitě (pokud máte taky účet u FIO banky;-))

OBJEDNAT HOROSKOP

Read 1551 times Last modified on neděle, 11 únor 2018 18:03

Related items

 • Časté dotazy k horoskopům dle znamení

  Co to znamená vliv planety?

  Tradičně se píše „pod vlivem planety XY“, v překladu do běžného jazyka to znamená, že daná planetární „ručička“ vesmírných hodin dorazila do míst, kde je vypozorováno, že se opakují obdobné jevy. Např. když jsou obě ručičky na hodinách na 12, lidé buď obvykle obědvají, nebo spí. „Vliv obou ručiček na 12“ je chuť na oběd nebo potřeba spánku :-). U planet se tradují daleko košatější a rozsáhlejší pozorování (a vlivy) na jedince, celou lidskou společnost a přírodu. Tato pozorování v průběhu času přerostla na astrologická pravidla.

  Každé zobecnění přináší nepřesnosti, jak je to u tohoto horoskopu?

  Ano, i tento na narozeninové dny upřesněný horoskop je ještě pořád velmi obecný a nepřesný, protože vůbec nepočítá s ostatními planetami Vašeho horoskopu, ale pouze a jenom s Vaším Sluncem. Při čtení jsme si vědomi, že obecné horoskopy jsou spíše pro zábavu a obecné filozofické zamyšlení.

  Jak dosáhnu přesnosti horoskopu?

  Když chci vědět vlivy planet přesně pro mě a s přesnými časy působení, musím pracovat se svým nativním horoskopem (sám/sama/pomocí práce astrologa). Osobní (= nativní = individuální) horoskop je jako otisk Vašeho palce. Druhý takový člověk po světě neběhá. A tak, přestože máme s druhými lidmi mnoho společného, jsme každý jiný a vyvíjíme se též individuálně.

  Chci-li skutečně vědět, zda-li:

  • v příštím období investovat energii do práce, podnikání, kariéry, partnerství, dětí, rodiny, přátel, cestování nebo koníčků;

  • kdy je na to všechno správný čas

  • v které oblasti mne čekají problémy a kde úspěch a jak se na to připravit?

  Odpovědi zjistíme nejlépe podle osobního horoskopu.

 • PARTNERSKÝ horoskop (pro pár)

  Jedná se o kompletní výklad 2 osobních (nativních) horoskopů a vztahový horoskop pro dané dva jedince. Jde tedy o 3 horoskopy současně: 2+1.

  Partnerský horoskop představuje astrologickými metodami zjištěné 2 soubory dispozic a osobnostních kvalit (= 2 kompletní osobní horoskopy) pro 2 lidi, kteří vytvářejí pár, a současně soubor informací o kvalitě jejich vztahu.

  Tento typ horoskopu lze v modifikované formě využít i na podrobné řešení problémů v jiných typech vztahu: rodič-dítě, vztahy ve škole, na pracovišti, za předpokladu, že výklad horoskopu je považován za vhodný nástroj k diagnóze a řešení problému oběma zúčastněnými, neboť v tomto typu horoskopu jdeme do velmi detailního rozboru osobnosti a to v mnoha případech není chtěné oběma stranami, pak doporučuji VZTAHOVÝ horoskop – když se ptá jen jedna strana.

  Soubor PARTNERSKÉHO horoskopu obsahuje:

  • Výklad osobních horoskopů (1-2 hodina na každého z partnerů) s holistickým přístupem k člověku. V průběhu výkladu horoskopu je kladen důraz na co nejpřesnější pochopení jednotlivostí tak i horoskopu jako celku budoucím „majitelem horoskopu“. Dále je kladen důraz uvědomění si vlastní zodpovědnosti za využití všech informací ke zkvalitnění vlastního života.

  • Výklad vztahový (synastrie) (cca 2 hodiny) obsahuje srovnání obou osobností, oblasti, kde dosahují harmonie a vzájemné podpory, vlastnosti a záležitosti disharmonické, rizika při setrvání ve vztahu a možnosti, jak vztah pěstovat, udržovat a rozvíjet. Porovnání očekávání i přínosu obou partnerů do vztahu (i vztahů obecně). Věnuje se problémům týkajících se sexuality, dětí, peněz, společného bydlení i vlivu původní rodiny a okolí, nevyhýbá se, je-li to nezbytné, ani tématům podvědomí.

  • Přehled dramatických a klidových období v průběhu společného života, podrobněji sledované období je vhodné předem zdůraznit při objednávce.

  • Vhodné termíny např. pro: sestěhování se, nákup společné nemovitosti, početí dítěte a další dle Vašich dotazů.

   

  Cena: 3 600 Kč

   

  Výklad je vždy z očí do očí, osobně nebo na dálku za pomoci moderní techniky. Jakýkoliv záznam výkladu pro Vaši potřebu (zvuk, video, písemné poznámky) si tedy můžete snadno v jeho průběhu pořídit sami.

  Bonus: V ceně je následná konzultace 60 minut zdarma (i děleně) pro případné dotazy a doplnění. Platí po dobu 6 měsíců od výkladu.

  OBJEDNAT HOROSKOP

  Co se bude dít, až si objednáte

   

 • Radím na stránkách služba pro registrované čtenáře

   

  Tato sekce je určena pro registrované čtenáře. Obsah se zobrazí až po Vašem přihlášení.  Nejste-li registrujte se níže. Ráda odpovím na Vaše dotazy.

 • Jak využít horoskop?

  Kariéra

  Kdy zintenzivnit svoji snahu v zaměstnání, abychom docílili lepšího postavení, vyššího platu? To jsou jistě velmi časté otázky, které astrologové slýchávají a na které umí s pomocí Vašeho horoskopu dobře odpovědět.

  Něco pro ženy ;-))

  Do jaké části měsíce/roku si plánovat velký úklid? Můžeme vyjít z Vašeho menstruačního kalendáře nebo taky z Vašeho horoskopu. Třeba jste typ, který na jaře, před Velikonoci, Vánoci potřebuje spíše odpočívat, meditovat, cítí se unavený, nespolečenský. Ale už za 2-3 týdny poté vydrhne každý kout,...

  Kdy mám největší výkonnost?

  Na kdy si mám naplánovat dovolenou a na kdy důležitá jednání či „finišování“ v práci? Kdy jsem v daném roce/měsíci nejvýkonnější a kdy se mi naopak v práci nebude dařit a nejlepší by bylo si vzít volno? Při odpovědích na tyto otázky Vám bude dobře napovídat Váš horoskop. Nemusíte každý rok k...

  Minimalizace zdravotních problémů

  o dovolené či výběr nejvhodnějšího termínu pro dovolenou

  Jak poznat, kdy se blíží problémy se srdcem, kdy nás může ohrozit infarkt, kdy nás můžou potrápit ledviny, zuby – a to např. naprosto nevhodně o dovolené :-( . Ne, že bychom to jindy vítali, ale od dovolené čekáme více radosti a málo problémů s lékařským ošetřením, nota bene v zahraničí. Jak...

  Prevence zdravotní

  Používat horoskop k vhodnému načasování preventivních zdravotních opatření a uplatnit je dříve, než dojde ke zhoršení zdraví - to přináší možnost minimalizovat problémy, bolesti, trvalé následky. Aneb když se na podzim ochladí, všichni se automaticky zaměříme na prevenci proti nachlazení: tepleji...

 • VZTAHOVÝ horoskop

  Jedná se o dílčí výklad osobního (nativního) horoskopu, který je jinak součástí výkladu kompletního osobního horoskopu.

  Vztahový horoskop představuje astrologickými metodami zjištěný soubor dispozic a osobnostních kvalit pro vytváření vztahu muž – žena. Dalšími modifikacemi tohoto horoskopu je řešení vztahů rodič-dítě, vztahy ve škole, na pracovišti, v objednávce určete jaký typ vztahu chcete vyložit, věnovat dílčí výklad je možno jen jednomu typu.

  V průběhu osobního (či skype apod.) výkladu se budeme věnovat Vašim schopnostem a příležitostem vytvářet vztahy. Dozvíte se, jaký typ mužů/žen je Vám osudem a jaký Vás přitahuje, je-li to v souladu. Jací/Jaké muži/ženy jsou pro Vás vhodní/é pro manželství či trvalý partnerský vztah. Připomenu Vám, případně Vám pomohu objevit, co od vztahu očekáváte a co do něj naopak přinášíte. Dozvíte se rizika ve Vašich vztazích a jak jim předcházet. Dotkneme se problémů týkajících se i dětí, peněz, společného bydlení, vlivu původní rodiny a okolí. Projdeme si podrobně Vaši minulost i budoucnost ve vztazích. Výhled vyložím minimálně na 1 rok.

  Horoskop zaměřený na VZTAH obsahuje:

  • Osobní výklad (min. 1 hodina) s holistickým přístupem ke člověku. V průběhu výkladu horoskopu je kladen důraz na co nejpřesnější pochopení jednotlivostí tak i horoskopu jako celku budoucím „majitelem horoskopu“. Dále je kladen důraz uvědomění si vlastní zodpovědnosti za využití všech informací ke zkvalitnění vlastního života.

  • Přehled rizikových a příznivých období v průběhu života, podrobněji sledované období je vhodné předem zdůraznit při objednávce.

  • Vhodné termíny pro: nalezení spřízněné duše pro milostný vztah, získání trvalého vztahu, zlepšení stávajícího partnerského vztahu apod.

  Podmínka při objednávce: Nevykládám horoskop tzv. třetí osoby, pokud není osobně přítomna nebo nedala k výkladu písemný souhlas (vyjma dětí do 10-12 let, pokud se ptá matka). To znamená vše, co potřebujete Vy k životu a tedy vše, co potřebuji já k výkladu, je již obsaženo ve Vašem horoskopu tj. nepotřebuji k výkladu Vašich šancí na dobrý vztah žádná další osobní data (např. Vašich milenců či milenek :-)), prosím posílejte s objednávkou pouze Vaše osobní data. Pokud si chcete objednat s partnerem společně, je tu pro Vás PARTNERSKÝ horoskop.

  Cena: 500 Kč

   

  Výklad je vždy z očí do očí, osobně či na dálku za pomoci moderní techniky. Jakýkoliv záznam výkladu pro Vaši potřebu (zvuk, video, písemné poznámky) si tedy můžete snadno v jeho průběhu pořídit sami.

  Bonus: V ceně je následná konzultace 30 minut zdarma (i děleně) pro případné dotazy a doplnění. Platí po dobu 6 měsíců od výkladu.

  OBJEDNAT HOROSKOP

  Co se bude dít, až si objednáte

Kolik návštevníků je on-line?

Právě přítomno: 26346 hostů a 6 členů

 • gabriellafauchery47

Kalendář akcí

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Filtr akcí