Pro zobrazení videa klikněte na titulek:

Video

Jaké tendence pro celý svět přináší planety v roce 2018. Okovy vlivu Pluta a Saturna ze znamení Kozoroha, povznášející vliv Neptuna z Ryb, pikantnosti pramenící z vlivu Jupitera ve Štíru a překvapení roku: působení planety Uran v Býku. Více podrobností naleznete mezi články.

Mars v horoskopu představuje energii, vitalitu i akceschopnost. Jeho vliv proto poznáme na zdraví i na pracovní či sportovní výkonnosti. Komu a kdy se bude dařit v roce 2018 díky příznivému postavení Marta a kdo naopak bude muset více pečovat o zdraví a počítat s nižší tělesnou ale i duševní výkonností se dozvíte až, když si video pustíte. Mějte na mysli, že jde o skupinovou předpověď, tedy asi jako když paní učitelka hodnotí, že … lépe si při čtvrtletní práci vedlo „Áčko“ oproti „Céčku“..., jenže vy zjistíte, že zrovna vaše ratolest má za 4, i když chodí do A . Pokud potřebujete vědět něco konkrétně a přesně, pak je také třeba počítat přesně z konkrétního = vašeho individuálního horoskopu, jednoduše mi zavolejte. Mrkněte předtím na stránky www.mezihvezdami.cz, kromě kontaktu tam najdete i užitečné články, které vám mnohé ujasní. Vhodné jsou horoskopy na rok 2018 pro jednotlivá znamení a Cyklické krize v lidském životě.

Od starověku astrologové ustaraně sledují zatmění Slunce či Měsíce. Kdy a kde nastanou v roce 2018 a co představují pro vývoj přírody i lidské společnosti.

Lze rozpoznat astrologické znamení a ascendent na první pohled na svých známých? Jak se oblékají Panny a jak Lvice? Jak vybrat vhodný dárek? A jak se doladit oblečením, doplňky, šperky, aby podporovaly naši energii a náš záměr (zdraví, úspěch, vztahy,...)?